SOCZEWKI PROGRESYWNE są to okulary, w których widzimy dobrze w dal, bliż i na odległości pośrednie (np.komputer). Soczewki progresywne dzięki płynnemu, łagodnemu oraz niewidocznemu dla innych przejściu mocy korekcyjnych między dalą, strefą odległości pośrednich oraz bliżą umożliwiają wyraźne i ostre widzenie przedmiotów w każdej odległości.
Są najpopularniejszą i najbardziej komfortową metodą korekcji.

Okularowe soczewki progresywne JZO to rozwiązanie, które umożliwia prezbiopowi wyraźne widzenie przedmiotów, niezależnie od tego, w jakiej odległości się znajdują.

Soczewka progresywna ma zmienną moc optyczną. Moc ta zmienia się w sposób płynny – najmniejsza jest na górze a największa na dole soczewki.

Soczewki progresywne zakupione w EKOVISUS posiadają GWARANCJĘ ADAPTACJI, co oznacza, że w przypadku nieprzyzwyczajenia się do okularów progresywnych w ciągu 30 dni od daty zakupu soczewki zostaną wymienione na jedną parę soczewek dwuogniskowych lub dwa komplety soczewek jednoogniskowych (jeden do dali, drugi do bliży) wykonanych z tego samego materiału oraz posiadających te same warstwy uszlachetniające.

 

Czytaj więcej…